Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Blíže k We-Vibe 3

Blíže k We-Vibe 3

We VIbe 3 ve stojánkuA jak si s vibrátorem We-Vibe 3 užívat? Co vám nabízí? Záleží jen na vás, co od něj budete požadovat. Jeho zahnutý tvar vám umožní zároveň dráždit klitoris i vagínu. Mnohé ženy zbožňují dvojí dráždění a přivádí je to k úžasným orgasmům.

Máte rádi anální dráždění? I to vám flexibilní vibrátor We-Vibe 3 dopřeje. Opět můžete přistoupit k dvojímu dráždění. Budete zároveň dráždit svůj análek i vagínu. Díky tvaru vibrátoru lze také velmi dobře stimulovat bod G.

We-Vibe 3 je vhodný pro masturbaci ve chvilkách vaší samoty, ale lze ho použít také při milostné předehře, ale i při samotném sexu.

Využití We-Vibe 3 je obrovské. Určitě i vy najdete způsob jak si nového vibrátoru maximálně užít.

 

 

 


Erotická povídka : We-Vibe s kolegou

 

Ležela jsem na posteli a přemýšlela. Můj mozek mě prostě nechtěl nechat usnout. Pořád mě nutil myslet na můj nový luxusní vibrátor We-vibe. Natáhla jsem ruku k zásuvce, ve které je ukrytý. Potmě jsem ho nahmatala a vytáhla z ozdobného pytlíčku. Chvilku jsem ho láskyplně otáčela v dlani. Můj nejlepší přítel a zároveň nebezpečná závislost. Vybrala jsem si svůj oblíbený pulzní program, zasunula ho do své kundičky a oddala jsem se příjemným pocitům. Po orgasmu jsem zcela vyčerpaná usnula.

Ráno mě probudilo bláznivé zvonění prokládané klepáním na dveře mého bytu. Zmatená a ospalá jsem otevřela dveře. Za nimi mě čekal starostlivý pohled mého kolegy z práce. V tu chvíli se mi rozjasnilo. Dnes je pondělí, zapomněla jsme si nařídit budík a zaspala jsem. S tímhle kolegou chodím do práce každý den, vždy se potkáme na zastávce. Vysvětloval mi, že mu bylo divné, že mě tam neviděl, tak se chtěl přesvědčit, jestli jsem v pořádku. Pozvala jsem ho dál. Beztak už stejně oba přijdeme pozdě. Postavila jsem před něj šálek kávy a s omluvou jsem odběhla do koupelny, abych se dala trochu do pořádku. Když jsem se vrátila, u stolu neseděl. Stál ve dveřích mojí ložnice a upíral pohled na fialový We-vibe, ležící na posteli.

„Vyrušil jsem tě?“ Zeptal se. Najednou se na mě díval divoce a hladově. Chtěla jsem hned vibrátor schovat, ale byl rychlejší. Vzal ho do ruky.

„Počkej, dej mi ho.“ Zaprosila jsem.

„Kam?“ Zeptal se provokativně. Zrudla jsem.

„Vrať mi ho, prosím.“ Rukou zajel pod dlouhé tričko, ve kterém jsem spala, chytil mě kolem pasu a přitiskl si mě k sobě. Druhou rukou neomylně našel vchod do mé lasturky a zasunul mi dovnitř můj We-Vibe. Překvapeně jsem zasténala. Chtěla jsem ho odstrčit, ale když zapnul vibrace a současně začal dlaněmi drtit moje kozičky, přestala jsem klást jakýkoliv odpor. Přesunuli jsme se na postel. Svlékl se a lehl si vedle mě. Znovu se začal věnovat mým kozičkám, dole za něj odváděl práci můj We-vibe. Po chvilce si prstem zkontroloval, jestli jsem dostatečně vlhká. Zřejmě usoudil, že ano – něžně do mě vnikl. Jeho chlouba se k vibrátorku sotva vešla. Pomaloučku mě šoustal a já jsem si užívala pocit naprostého naplnění a současně vibrací na klitorisu. Prožili jsme spolu nádherný orgasmus.

Od té doby se scházíme často a stále objevujeme nové možnosti našeho fialového společníka.


Diskuse (30 komentářů)

Radek, (07. 08. 2013 05:08) Reagovat
No, tak uvidíme, jestli je to opravdu tak dobrá hračka. Schválně, co na to řekne moje parnterka :-*
Arní, (11. 03. 2014 10:32) Reagovat
Rozhodl jsem se přítelkyni koupit nějakou hračku, nejlépe pro naše společné hrátky a naťukla mi, že se jí líbí we-vibe. tak na to koukám a jsem docela překvapenej, nevěděl jsem, že jsou vibrátory takhle propracovaný, představoval jsem si je...zkrátka jinak, tvarem i funkcemi. Jsem holt amatér.:)
Jan, (20. 11. 2015 11:52) Reagovat
[quote name="Arní"]Rozhodl jsem se přítelkyni koupit nějakou hračku, nejlépe pro naše společné hrátky a naťukla mi, že se jí líbí we-vibe. tak na to koukám a jsem docela překvapenej, nevěděl jsem, že jsou vibrátory takhle propracovaný, představoval jsem si je...zkrátka jinak, tvarem i funkcemi. Jsem holt amatér.:)[/quote]Já taky, ale v poslední době moje partnerka víc o erotických pomůckách mluví. Zpočátku jsem to bral jako útok na svou osobu, ale je fakt, že není nad oživení. Už mám dokonce i o něco lepší přehled.
Barunka, (30. 12. 2015 16:51) Reagovat
Hezká povídka...Je fajn přečíst si nejen suchá fakta o erotické pomůcce.:)
Vera, (05. 02. 2016 18:34) Reagovat
Tak já byla na tom, že každá erotická pomůcka někdy omrzí, ale když koukám na tuhle, tak ta by nemusela...Nebo za hodně dlouho. Její představení i komenty jsou více než příznivé...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © WeVibe 3
Kontakty