Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Blíže k We-Vibe 3

Blíže k We-Vibe 3

We VIbe 3 ve stojánkuA jak si s vibrátorem We-Vibe 3 užívat? Co vám nabízí? Záleží jen na vás, co od něj budete požadovat. Jeho zahnutý tvar vám umožní zároveň dráždit klitoris i vagínu. Mnohé ženy zbožňují dvojí dráždění a přivádí je to k úžasným orgasmům.

Máte rádi anální dráždění? I to vám flexibilní vibrátor We-Vibe 3 dopřeje. Opět můžete přistoupit k dvojímu dráždění. Budete zároveň dráždit svůj análek i vagínu. Díky tvaru vibrátoru lze také velmi dobře stimulovat bod G.

We-Vibe 3 je vhodný pro masturbaci ve chvilkách vaší samoty, ale lze ho použít také při milostné předehře, ale i při samotném sexu.

Využití We-Vibe 3 je obrovské. Určitě i vy najdete způsob jak si nového vibrátoru maximálně užít.

 

 

 


Erotická povídka : We-Vibe s kolegou

 

Ležela jsem na posteli a přemýšlela. Můj mozek mě prostě nechtěl nechat usnout. Pořád mě nutil myslet na můj nový luxusní vibrátor We-vibe. Natáhla jsem ruku k zásuvce, ve které je ukrytý. Potmě jsem ho nahmatala a vytáhla z ozdobného pytlíčku. Chvilku jsem ho láskyplně otáčela v dlani. Můj nejlepší přítel a zároveň nebezpečná závislost. Vybrala jsem si svůj oblíbený pulzní program, zasunula ho do své kundičky a oddala jsem se příjemným pocitům. Po orgasmu jsem zcela vyčerpaná usnula.

Ráno mě probudilo bláznivé zvonění prokládané klepáním na dveře mého bytu. Zmatená a ospalá jsem otevřela dveře. Za nimi mě čekal starostlivý pohled mého kolegy z práce. V tu chvíli se mi rozjasnilo. Dnes je pondělí, zapomněla jsme si nařídit budík a zaspala jsem. S tímhle kolegou chodím do práce každý den, vždy se potkáme na zastávce. Vysvětloval mi, že mu bylo divné, že mě tam neviděl, tak se chtěl přesvědčit, jestli jsem v pořádku. Pozvala jsem ho dál. Beztak už stejně oba přijdeme pozdě. Postavila jsem před něj šálek kávy a s omluvou jsem odběhla do koupelny, abych se dala trochu do pořádku. Když jsem se vrátila, u stolu neseděl. Stál ve dveřích mojí ložnice a upíral pohled na fialový We-vibe, ležící na posteli.

„Vyrušil jsem tě?“ Zeptal se. Najednou se na mě díval divoce a hladově. Chtěla jsem hned vibrátor schovat, ale byl rychlejší. Vzal ho do ruky.

„Počkej, dej mi ho.“ Zaprosila jsem.

„Kam?“ Zeptal se provokativně. Zrudla jsem.

„Vrať mi ho, prosím.“ Rukou zajel pod dlouhé tričko, ve kterém jsem spala, chytil mě kolem pasu a přitiskl si mě k sobě. Druhou rukou neomylně našel vchod do mé lasturky a zasunul mi dovnitř můj We-Vibe. Překvapeně jsem zasténala. Chtěla jsem ho odstrčit, ale když zapnul vibrace a současně začal dlaněmi drtit moje kozičky, přestala jsem klást jakýkoliv odpor. Přesunuli jsme se na postel. Svlékl se a lehl si vedle mě. Znovu se začal věnovat mým kozičkám, dole za něj odváděl práci můj We-vibe. Po chvilce si prstem zkontroloval, jestli jsem dostatečně vlhká. Zřejmě usoudil, že ano – něžně do mě vnikl. Jeho chlouba se k vibrátorku sotva vešla. Pomaloučku mě šoustal a já jsem si užívala pocit naprostého naplnění a současně vibrací na klitorisu. Prožili jsme spolu nádherný orgasmus.

Od té doby se scházíme často a stále objevujeme nové možnosti našeho fialového společníka.


Diskuse (30 komentářů)

Fren, (13. 06. 2013 08:16) Reagovat
[quote name="Anna"]Uvažuju také o nějaké nové erotické hračce. Mám doma venušiny kuličky, ale už hodně dlouho. Ani je už nepoužívám. Teď, když na to koukám, tak je hodně různých zajímavých pomůcek.[/quote]Chcete-li nějakou hodně dobrou pomůcku, zainvestujte a kupte si nějakou multifunkční. Je to super zážitek.
Otýlie, (21. 06. 2013 05:51) Reagovat
že bych si po rozvodu udělala radost? Asi teď dlouho nebudu mít sex, tak by to nebylo od věci dopřát si alespoń nějakou hodně dobrou erotickou pomůcku.
Beatris, (24. 06. 2013 08:04) Reagovat
[quote name="Otýlie"]že bych si po rozvodu udělala radost? Asi teď dlouho nebudu mít sex, tak by to nebylo od věci dopřát si alespoń nějakou hodně dobrou erotickou pomůcku.[/quote]Jako rozptýlení pro osamělé večery je to asi dobrý.:) Jsem také rozvedená, ale už dlouho, už mám i dlouho přítele, ale takhle mě tenkrát nenapadlo řešit aktuální samotu v ložnici.:)
Šárka, (18. 07. 2013 12:56) Reagovat
Tak jsem teď strávila nějaký čas seznamováním se s některými vymakanými erotickými pomůckami a vůbec nevím, kterou si vybrat. Zatím vede wevibe. Nebo máte někdo zkušenosti s nějakou jinou erotickou pomůckou, která by vás hodně příjemně překvapila?
Lucina, (22. 07. 2013 05:51) Reagovat
[quote name="Šárka"]Tak jsem teď strávila nějaký čas seznamováním se s některými vymakanými erotickými pomůckami a vůbec nevím, kterou si vybrat. Zatím vede wevibe. Nebo máte někdo zkušenosti s nějakou jinou erotickou pomůckou, která by vás hodně příjemně překvapila?[/quote]Já myslím, že wevibe je dobrá volba. Je to promakaná hračka s různým využitím. Hodí se na masturbaci, ale i na milostnou hru, nebo dokonce při sexu.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © WeVibe 3
Kontakty