Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod We-Vibe 3: Novinka, na kterou mnohé ženy čekaly

We-Vibe 3: Novinka, na kterou mnohé ženy čekaly

We-Vibe je považovaný za jeden z nejlepších a nejluxusnějších vibrátorů, které jsou na trhu. Nejdříve přišla jednička, kterou si oblíbily mnohé ženy. I dvojka mnohé dámy rozpálila a začaly být zvědavé, jestli přijde We-Vibe 3 a jak bude vypadat.

Dámy, dočkaly jste se. We-Vibe 3 je tu.

O We-Vibe 3

We-Vibe 3 se představuje. Jak vibrátor charakterizovat a čím se liší od We-Vibe 2? We-Vibe 3 má více energie, pohodlné bezdrátové ovládání, bezdrátovou nabíječku atd. Oceníte i to, že je naprosto tichý a tím pádem i diskrétní. Navíc jeho ohnutý tvar umožňuje jeho vyšší skladnost. Můžete ho u sebe nosit i v malé kabelce.

Dostanou vás i velmi stimulující vibrace vibrátoru WE-Vibe 3. Vibrace jsou úžasné. Můžete si je nastavit podle potřeby. Nevíte, co vás bude stimulovat nejvíce? Nevadí. Experimentujte, hrajte si. Brzy to určitě zjistíte. I vy si najdete své vibrace, které vás úplně odrovnají. Je vám k dispozici šest systémů vibrací.

We-Vibe 3 si zamilujete na první pohled. Mají totiž velmi pěkné barvy a celkově je design okouzlující a zakrátko zjistíte, že nejen design.

Všechny ženy, ale i páry, které milují hrátky ve vaně či ve sprše ocení fakt, že je vibrátor We-Vibe 3 naprosto voděodolný. Užívejte si erotických hrátek podle své libosti.

 


Diskuse (37 komentářů)

ELIŠKA, (30. 11. 2011 09:46) Reagovat
Nevěděla jsem, že už je na světě i trojka. Já mám doma jedničku a jsem fakt spokojená.:)
EVINA, (30. 11. 2011 13:30) Reagovat
Tak nevím, co když si to koupím k Vánocům a pak se na trh dostane čtyřka? Dělám si srandu, kdyby člověk pořád čekal na něco lepšího, tak si nikdy nic nekoupím. Na tuhle hračku pomrkávám od jedničky a tentokrát do ní už opravdu půjdu.
PATRICIE, (28. 12. 2011 11:43) Reagovat
Já teď o té trojce přemýšlím. Mám doma jen klasického geláka a řekla jsem si, že si udělám radost a koupím si nějakýho fakt luxusního vibrátora a tenhle má všude dobrý reference, tak do něj půjdu. Doufám, že to za ty prachy bude stát za to.
JITKA, (28. 01. 2012 16:32) Reagovat
Vibrátor jako vibrátor. Můžou vypadat různě, ale funkce je pořád stejná. Tak proč utrácet tolik peněz.
SANDRA, (14. 02. 2012 18:58) Reagovat
Jitko, je vidět, že asi s příliš vibrátory zkušenosti nemáš, protože jinak bys tohle nemohla napsat. Mezi vibrátory jsou obrovské rozdíly. Od jednoduchých levných až po ty, které mají nerozmanitější funkce.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © WeVibe 3
Kontakty