Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

Od roku 2014 je v prodeji i novější verze We-Vibe 4


V čem je vibrátor We-Vibe 3 jedinečný?

Jde o velmi luxusní vibrátor, který je jedinečný ve svém provedení. Dostanete ho v elegantním kufříku společně s bezdrátovým dálkovým ovládáním a s bezdrátovou nabíječkovou základnou. Umožňuje vám užít si většího prožitku při sexu, milostné předehře i masturbaci. Vibrátor je voděodolný.

 

Jaký je dosah bezdrátového dálkového ovládání vibrátoru?

Dálkové ovládání We-Vibe 3 funguje do vzdálenosti zhruba tří metrů.

 

Jak se ovládá We-Vibe 3?

We-Vibe 3 se ovládá buď tlačítkem přímo na vibrátoru či pomocní nového bezdrátového dálkového ovládání.

 

Lze použít We-Vibe 3 ve vaně či ve sprše?

Ano, We-Vibe je zcela vodotěsný. Můžete si tak naplno užívat vodních radovánek.

 

Co když ztratím nabíječku k We-Vibe 3?

Nabíječku lze dokoupit.

 

Jak dlouho trvá nabíjení Web-Vibe 3?

Vibrátor We-Vibe 3 nabíjejte po dobu 24 hodin před prvním použití. Další nabíjení volte podle nabíječky. Pokud svítí, nabíjení pořád probíhá.

 

Jaké jsou vibrace šesti režimů?

Vibrace We-vibe 3 šesti režimů dělíme na: nízkou rychlost, vysokou rychlost, dráždění, vlnění, pulsování a cha-cha. Vibrace ovládáte tlačítkem pro změnu rychlosti vzorem vibrace. Můžete také vibrace úplně vypnout, a to v jakémkoliv režimu. Stačí jen stisknout a podržet tlačítko po dobu dvou sekund.

 

Zaujal vás nový a ještě úžasný vibrátor We-Vibe 3? Pořiďte si ho. Pro pány je vhodným tipem na dárek pro partnerku. Určitě jí uděláte radost, za kterou vás odmění…


Diskuse (29 komentářů)

Eva, (10. 06. 2015 13:46) Reagovat
Já mám doma čtyřku a jsem s ní spokojená. Zajímalo by mě, jestli se tato pomůcka ještě vyvíjí dál a je-li na trhu třeba pětka nebo dokonce šestka. I když nevím, co by se na ní dalo ještě zlepšovat. Už teď mi přijde dokonalá.:)
Katka, (31. 08. 2015 08:38) Reagovat
[quote name="Eva"]Já mám doma čtyřku a jsem s ní spokojená. Zajímalo by mě, jestli se tato pomůcka ještě vyvíjí dál a je-li na trhu třeba pětka nebo dokonce šestka. I když nevím, co by se na ní dalo ještě zlepšovat. Už teď mi přijde dokonalá.:)[/quote]Tak jsem se jen tak ze zvědavosti dívala a nikde jsem pětku nenašla - ani přes vyhledavače ne, takže bych si tipla, že ta čtyřka je maximum.
Andy, (06. 11. 2015 11:01) Reagovat
Je to zajímavá pomůcka, docela mě překvapilo nebo spíš nalákalo, že se dá používat v páru. Ne že bychom s manželem měli nudný sex, ale jednou za čas je zapotřebí to trošku okořenit.:)
Týna, (06. 06. 2016 14:14) Reagovat
[quote name="Andy"]Je to zajímavá pomůcka, docela mě překvapilo nebo spíš nalákalo, že se dá používat v páru. Ne že bychom s manželem měli nudný sex, ale jednou za čas je zapotřebí to trošku okořenit.:)[/quote]Taky bych to chtěla zkusit koupit a představit přítelovi jako překvápko. Ne že bysme se v posteli nudili, ale jak píšeš, okořenění prospěje vždycky.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © WeVibe 3
Kontakty