Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

Od roku 2014 je v prodeji i novější verze We-Vibe 4


V čem je vibrátor We-Vibe 3 jedinečný?

Jde o velmi luxusní vibrátor, který je jedinečný ve svém provedení. Dostanete ho v elegantním kufříku společně s bezdrátovým dálkovým ovládáním a s bezdrátovou nabíječkovou základnou. Umožňuje vám užít si většího prožitku při sexu, milostné předehře i masturbaci. Vibrátor je voděodolný.

 

Jaký je dosah bezdrátového dálkového ovládání vibrátoru?

Dálkové ovládání We-Vibe 3 funguje do vzdálenosti zhruba tří metrů.

 

Jak se ovládá We-Vibe 3?

We-Vibe 3 se ovládá buď tlačítkem přímo na vibrátoru či pomocní nového bezdrátového dálkového ovládání.

 

Lze použít We-Vibe 3 ve vaně či ve sprše?

Ano, We-Vibe je zcela vodotěsný. Můžete si tak naplno užívat vodních radovánek.

 

Co když ztratím nabíječku k We-Vibe 3?

Nabíječku lze dokoupit.

 

Jak dlouho trvá nabíjení Web-Vibe 3?

Vibrátor We-Vibe 3 nabíjejte po dobu 24 hodin před prvním použití. Další nabíjení volte podle nabíječky. Pokud svítí, nabíjení pořád probíhá.

 

Jaké jsou vibrace šesti režimů?

Vibrace We-vibe 3 šesti režimů dělíme na: nízkou rychlost, vysokou rychlost, dráždění, vlnění, pulsování a cha-cha. Vibrace ovládáte tlačítkem pro změnu rychlosti vzorem vibrace. Můžete také vibrace úplně vypnout, a to v jakémkoliv režimu. Stačí jen stisknout a podržet tlačítko po dobu dvou sekund.

 

Zaujal vás nový a ještě úžasný vibrátor We-Vibe 3? Pořiďte si ho. Pro pány je vhodným tipem na dárek pro partnerku. Určitě jí uděláte radost, za kterou vás odmění…


Diskuse (29 komentářů)

Moicha, (19. 05. 2014 14:05) Reagovat
[quote name="ml"]Vždyť to máte hned nad vámi v těch dotazech od tvůrce textů - dobíječku lze dokoupit.[/quote]Tak jdu na to kouknout, kolik stojí. taky bych ji potřebovala. Někde jsem ji zašantročila. Nějakou dobu jsem si nehrála a pak, když jsem měla choutky, tak jsme nabíječku prostě nenašla. Ale ještě čekám, jestli se někde neobjeví.
Lída, (07. 08. 2014 05:15) Reagovat
Taky váhám, jestli si pořídit trojku nebo čtyřku. Někde jsem četla srovnání, ale nevím teď cenu. Jaký je v nich rozdíl? Nevíte někdo? Pokud by byl jen malý, tak půjdu asi do čtyřky. Když už, tak už.:)
Zdenka, (05. 12. 2014 06:16) Reagovat
Já jsem si pořídila nedávno tu čtyřku (nejnovější verzi) a tu může vřele doporučit. Nevím, jak je to s ostatními verzemi, srovnání nemám, ale když to tak pročítám, tak ani ty jiné verze nebudou špatné...
Jitka, (05. 03. 2015 10:57) Reagovat
Tímhle vibrátorem, nevím tedy jestli zrovna trojkou, přijdou mi všechny dost podobné a obal už nemám, mě rozmazluje manžel. Je to nejlepší erotická pomůcka, kterou jsem kdy měla a nemůžu se jí nabažit.:)
Sandra, (30. 04. 2015 17:29) Reagovat
[quote name="Jitka"]Tímhle vibrátorem, nevím tedy jestli zrovna trojkou, přijdou mi všechny dost podobné a obal už nemám, mě rozmazluje manžel. Je to nejlepší erotická pomůcka, kterou jsem kdy měla a nemůžu se jí nabažit.:)[/quote]Jdu do ní, je sice dražší, ale také myslím, že mě jentak neomrzí, jen doufám, že není poruchová, když už do toho investuju ty peníze. Nevíte, jaká je na to záruka? Normálně dva roky? Díky za info.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © WeVibe 3
Kontakty