Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod We-Vibe 3: Novinka, na kterou mnohé ženy čekaly

We-Vibe 3: Novinka, na kterou mnohé ženy čekaly

We-Vibe je považovaný za jeden z nejlepších a nejluxusnějších vibrátorů, které jsou na trhu. Nejdříve přišla jednička, kterou si oblíbily mnohé ženy. I dvojka mnohé dámy rozpálila a začaly být zvědavé, jestli přijde We-Vibe 3 a jak bude vypadat.

Dámy, dočkaly jste se. We-Vibe 3 je tu.

O We-Vibe 3

We-Vibe 3 se představuje. Jak vibrátor charakterizovat a čím se liší od We-Vibe 2? We-Vibe 3 má více energie, pohodlné bezdrátové ovládání, bezdrátovou nabíječku atd. Oceníte i to, že je naprosto tichý a tím pádem i diskrétní. Navíc jeho ohnutý tvar umožňuje jeho vyšší skladnost. Můžete ho u sebe nosit i v malé kabelce.

Dostanou vás i velmi stimulující vibrace vibrátoru WE-Vibe 3. Vibrace jsou úžasné. Můžete si je nastavit podle potřeby. Nevíte, co vás bude stimulovat nejvíce? Nevadí. Experimentujte, hrajte si. Brzy to určitě zjistíte. I vy si najdete své vibrace, které vás úplně odrovnají. Je vám k dispozici šest systémů vibrací.

We-Vibe 3 si zamilujete na první pohled. Mají totiž velmi pěkné barvy a celkově je design okouzlující a zakrátko zjistíte, že nejen design.

Všechny ženy, ale i páry, které milují hrátky ve vaně či ve sprše ocení fakt, že je vibrátor We-Vibe 3 naprosto voděodolný. Užívejte si erotických hrátek podle své libosti.

 


Diskuse (37 komentářů)

Michal, (16. 01. 2014 13:37) Reagovat
Tenhle a nebo hodně podobnej má doma partnerka. Nedávno mi ho ukazovala, že bysme ho mohli začít používat při hrátkách. Jsme spolu krátce, tak ani nevím, že používá erotické pomůcky. Trochu mě to překvapilo, ale příjemně, takže se těším.
Tom, (06. 04. 2014 10:31) Reagovat
Tak to máš, Michale, dobrý. Já když jsem po půl roce nadhodil přítelkyni erotické pomůcky, tak koukala trochu vyjeveně a od té doby jsme se o tom nebavili. Tak nevím... Asi ji rovnou nějakou vymakanou věcičku koupím a ona určitě změní názor.
Týna, (17. 06. 2014 06:49) Reagovat
Tenhle vibrátor obohatil naše erotické hrátky. Máme ho asi dva nebo tři měsíce a mám pocit, že se ho nikdy nenabažíme. No...jednou určitě, ale zatím ne.:)
Erika, (23. 07. 2014 06:55) Reagovat
[quote name="Alexa"]Dlouho jsem si říkala, že bych tenhle stroječek chtěla mít doma. Teď jsem si ho objednala, takže moje zvědavost sílí. Mohl by mohl přijít už dneska, ať je příjemnější víkend...:)[/quote]tak co? Jsi s ním spokojená? Já ho mám doma taky teprve chvíle, ale zatím si nemůžu stěžovat. Hodně nám to oživilo sexuální život. děláme to teď mnohem častěji. Je to super. 8)
Andrea, (01. 10. 2014 09:36) Reagovat
[quote name="N.K."]Holky, to jste s touhle hračkou fakt tak spokojený? Úplně jste mě nalákaly, i když jsem původně o novém vibrátoru neuvažovala.:)[/quote]Taky mě oslovilo, jak si tuhle pomůcku mnozí vychvalujou a líbí se mi, že je to zároveň párový vibrátor, takže si užijou oba. To je super.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © WeVibe 3
Kontakty