Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod We-Vibe 3: Novinka, na kterou mnohé ženy čekaly

We-Vibe 3: Novinka, na kterou mnohé ženy čekaly

We-Vibe je považovaný za jeden z nejlepších a nejluxusnějších vibrátorů, které jsou na trhu. Nejdříve přišla jednička, kterou si oblíbily mnohé ženy. I dvojka mnohé dámy rozpálila a začaly být zvědavé, jestli přijde We-Vibe 3 a jak bude vypadat.

Dámy, dočkaly jste se. We-Vibe 3 je tu.

O We-Vibe 3

We-Vibe 3 se představuje. Jak vibrátor charakterizovat a čím se liší od We-Vibe 2? We-Vibe 3 má více energie, pohodlné bezdrátové ovládání, bezdrátovou nabíječku atd. Oceníte i to, že je naprosto tichý a tím pádem i diskrétní. Navíc jeho ohnutý tvar umožňuje jeho vyšší skladnost. Můžete ho u sebe nosit i v malé kabelce.

Dostanou vás i velmi stimulující vibrace vibrátoru WE-Vibe 3. Vibrace jsou úžasné. Můžete si je nastavit podle potřeby. Nevíte, co vás bude stimulovat nejvíce? Nevadí. Experimentujte, hrajte si. Brzy to určitě zjistíte. I vy si najdete své vibrace, které vás úplně odrovnají. Je vám k dispozici šest systémů vibrací.

We-Vibe 3 si zamilujete na první pohled. Mají totiž velmi pěkné barvy a celkově je design okouzlující a zakrátko zjistíte, že nejen design.

Všechny ženy, ale i páry, které milují hrátky ve vaně či ve sprše ocení fakt, že je vibrátor We-Vibe 3 naprosto voděodolný. Užívejte si erotických hrátek podle své libosti.

 


Diskuse (37 komentářů)

Troll, (01. 12. 2014 06:43) Reagovat
Je to tu hezky názorně popsané. Vyprávěla mě o něm moje mladá, ale vůbec jsem nevěděl, co si pod tím mám přesně představit. Až teď, když jsem si to tu všechno pročetl.:)
Verča, (13. 01. 2015 13:59) Reagovat
Co to tak sleduju, tak ais patří vibrátory téhle řady (ať už 1,2,3 nebo 4) k nejoblíbenějším erotickým hračkám vůbec a nebo má nejlepší reklamu, ale podle referencí a popisu bych neřekla, že to bude tím.
Marika, (05. 02. 2015 09:52) Reagovat
[quote name="Verča"]Co to tak sleduju, tak ais patří vibrátory téhle řady (ať už 1,2,3 nebo 4) k nejoblíbenějším erotickým hračkám vůbec a nebo má nejlepší reklamu, ale podle referencí a popisu bych neřekla, že to bude tím.[/quote]Tak určitě patří k těm lepším vibrátorům. Celkově ta značka je dost známá a podle toho, jak zrovna WeVibe postupně vyvíjí pořád víc a víc k dokonalosti, si zřejmě úspěch zaslouží.
Andy, (09. 05. 2015 16:06) Reagovat
Uááá...Pořád se nemůžu rozhodnout. Pro mě je to docela dost peněz, ale na druhou stranu na lepší erotickou pomůcku (respektive takovou ,která by mě víc zaujala), jsem ještě nenarazila, tak uvažuju, že si ji dopřeju.:)
Alenka, (24. 07. 2015 11:34) Reagovat
Luxusní pomůcka. Narazila jsem na ní nedávno a od té doby o ní uvažuju. Nemůžu se rozhoupat, ale myslím, že si ji stejně nakonec koupím.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © WeVibe 3
Kontakty