Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod We-Vibe 3: Novinka, na kterou mnohé ženy čekaly

We-Vibe 3: Novinka, na kterou mnohé ženy čekaly

We-Vibe je považovaný za jeden z nejlepších a nejluxusnějších vibrátorů, které jsou na trhu. Nejdříve přišla jednička, kterou si oblíbily mnohé ženy. I dvojka mnohé dámy rozpálila a začaly být zvědavé, jestli přijde We-Vibe 3 a jak bude vypadat.

Dámy, dočkaly jste se. We-Vibe 3 je tu.

O We-Vibe 3

We-Vibe 3 se představuje. Jak vibrátor charakterizovat a čím se liší od We-Vibe 2? We-Vibe 3 má více energie, pohodlné bezdrátové ovládání, bezdrátovou nabíječku atd. Oceníte i to, že je naprosto tichý a tím pádem i diskrétní. Navíc jeho ohnutý tvar umožňuje jeho vyšší skladnost. Můžete ho u sebe nosit i v malé kabelce.

Dostanou vás i velmi stimulující vibrace vibrátoru WE-Vibe 3. Vibrace jsou úžasné. Můžete si je nastavit podle potřeby. Nevíte, co vás bude stimulovat nejvíce? Nevadí. Experimentujte, hrajte si. Brzy to určitě zjistíte. I vy si najdete své vibrace, které vás úplně odrovnají. Je vám k dispozici šest systémů vibrací.

We-Vibe 3 si zamilujete na první pohled. Mají totiž velmi pěkné barvy a celkově je design okouzlující a zakrátko zjistíte, že nejen design.

Všechny ženy, ale i páry, které milují hrátky ve vaně či ve sprše ocení fakt, že je vibrátor We-Vibe 3 naprosto voděodolný. Užívejte si erotických hrátek podle své libosti.

 


Diskuse (37 komentářů)

Len, (18. 06. 2013 09:09) Reagovat
[quote name="Alexa"]Dlouho jsem si říkala, že bych tenhle stroječek chtěla mít doma. Teď jsem si ho objednala, takže moje zvědavost sílí. Mohl by mohl přijít už dneska, ať je příjemnější víkend...:)[/quote]Pak písni svoje zkušenosti. Docela o něm také uvažuju, tak bych ráda chtěla vědět co nejvíce zkušeností. Díky a přeji příjemnou zábavu.:)
N.K., (02. 07. 2013 14:48) Reagovat
Holky, to jste s touhle hračkou fakt tak spokojený? Úplně jste mě nalákaly, i když jsem původně o novém vibrátoru neuvažovala.:)
Ruth, (08. 07. 2013 04:05) Reagovat
[quote name="N.K."]Holky, to jste s touhle hračkou fakt tak spokojený? Úplně jste mě nalákaly, i když jsem původně o novém vibrátoru neuvažovala.:)[/quote]Je to dobře propracovaný vibrátor a dá se s ním užít hodně vzrušujících chvilek, ale těch fakt špičkových vibrátorů je dnes už víc. Záleží na tom, co koho vzrušuje.:)
Zita, (09. 09. 2013 04:52) Reagovat
U mě taky zatím tenhle model vede. Výrobci se na něm fakt vyřádily.:) Mám doma zatím jen venušiny kuličky a chtělo by to nějakou novou hračku.:)
Alice, (04. 11. 2013 15:38) Reagovat
[quote name="Zita"]U mě taky zatím tenhle model vede. Výrobci se na něm fakt vyřádily.:) Mám doma zatím jen venušiny kuličky a chtělo by to nějakou novou hračku.:)[/quote]Nemáte někdo tip na podobně promakanou hračku jako je wevibe? Tenhle vibrátor doma mám a je skvělej, ale ráda bych si zase pořídila nějakou erotickou pomůcku, nejlépe zase nějakou hodně nevšední a multifunkční.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © WeVibe 3
Kontakty