Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Blíže k We-Vibe 3

Blíže k We-Vibe 3

We VIbe 3 ve stojánkuA jak si s vibrátorem We-Vibe 3 užívat? Co vám nabízí? Záleží jen na vás, co od něj budete požadovat. Jeho zahnutý tvar vám umožní zároveň dráždit klitoris i vagínu. Mnohé ženy zbožňují dvojí dráždění a přivádí je to k úžasným orgasmům.

Máte rádi anální dráždění? I to vám flexibilní vibrátor We-Vibe 3 dopřeje. Opět můžete přistoupit k dvojímu dráždění. Budete zároveň dráždit svůj análek i vagínu. Díky tvaru vibrátoru lze také velmi dobře stimulovat bod G.

We-Vibe 3 je vhodný pro masturbaci ve chvilkách vaší samoty, ale lze ho použít také při milostné předehře, ale i při samotném sexu.

Využití We-Vibe 3 je obrovské. Určitě i vy najdete způsob jak si nového vibrátoru maximálně užít.

 

 

 


Erotická povídka : We-Vibe s kolegou

 

Ležela jsem na posteli a přemýšlela. Můj mozek mě prostě nechtěl nechat usnout. Pořád mě nutil myslet na můj nový luxusní vibrátor We-vibe. Natáhla jsem ruku k zásuvce, ve které je ukrytý. Potmě jsem ho nahmatala a vytáhla z ozdobného pytlíčku. Chvilku jsem ho láskyplně otáčela v dlani. Můj nejlepší přítel a zároveň nebezpečná závislost. Vybrala jsem si svůj oblíbený pulzní program, zasunula ho do své kundičky a oddala jsem se příjemným pocitům. Po orgasmu jsem zcela vyčerpaná usnula.

Ráno mě probudilo bláznivé zvonění prokládané klepáním na dveře mého bytu. Zmatená a ospalá jsem otevřela dveře. Za nimi mě čekal starostlivý pohled mého kolegy z práce. V tu chvíli se mi rozjasnilo. Dnes je pondělí, zapomněla jsme si nařídit budík a zaspala jsem. S tímhle kolegou chodím do práce každý den, vždy se potkáme na zastávce. Vysvětloval mi, že mu bylo divné, že mě tam neviděl, tak se chtěl přesvědčit, jestli jsem v pořádku. Pozvala jsem ho dál. Beztak už stejně oba přijdeme pozdě. Postavila jsem před něj šálek kávy a s omluvou jsem odběhla do koupelny, abych se dala trochu do pořádku. Když jsem se vrátila, u stolu neseděl. Stál ve dveřích mojí ložnice a upíral pohled na fialový We-vibe, ležící na posteli.

„Vyrušil jsem tě?“ Zeptal se. Najednou se na mě díval divoce a hladově. Chtěla jsem hned vibrátor schovat, ale byl rychlejší. Vzal ho do ruky.

„Počkej, dej mi ho.“ Zaprosila jsem.

„Kam?“ Zeptal se provokativně. Zrudla jsem.

„Vrať mi ho, prosím.“ Rukou zajel pod dlouhé tričko, ve kterém jsem spala, chytil mě kolem pasu a přitiskl si mě k sobě. Druhou rukou neomylně našel vchod do mé lasturky a zasunul mi dovnitř můj We-Vibe. Překvapeně jsem zasténala. Chtěla jsem ho odstrčit, ale když zapnul vibrace a současně začal dlaněmi drtit moje kozičky, přestala jsem klást jakýkoliv odpor. Přesunuli jsme se na postel. Svlékl se a lehl si vedle mě. Znovu se začal věnovat mým kozičkám, dole za něj odváděl práci můj We-vibe. Po chvilce si prstem zkontroloval, jestli jsem dostatečně vlhká. Zřejmě usoudil, že ano – něžně do mě vnikl. Jeho chlouba se k vibrátorku sotva vešla. Pomaloučku mě šoustal a já jsem si užívala pocit naprostého naplnění a současně vibrací na klitorisu. Prožili jsme spolu nádherný orgasmus.

Od té doby se scházíme často a stále objevujeme nové možnosti našeho fialového společníka.


Diskuse (30 komentářů)

Lena_D, (23. 07. 2012 11:03) Reagovat
Je hodně modelů, které zaujaly mou pozornost. Když jsem si vybírala vibrátor, dostal se we-vibe3 do užšího výběru, ale nakonec jsem zvolila jiný a jsem spokojená.
Mili, (02. 11. 2012 11:44) Reagovat
Tak už ho konečně také mám. Doporučila mi ho kámoška na jedné dámské jízdě. Pod vlivem alkoholu jsme se dostaly i na používání erotických pomůcek (tedy samozřejmě jen v řeči), tak jsem zjistila, že na rozdíl od některých svých kamarádek jsem v tomhle směru dost pozadu.:)
Moní, (28. 12. 2012 09:55) Reagovat
Zajímavá povídka...Příjemné doplnění praktických údajů o tomhle vibrouškovi.:)
Moní, (29. 12. 2012 12:51) Reagovat
[quote name="Moní"]Zajímavá povídka...Příjemné doplnění praktických údajů o tomhle vibrouškovi.:)[/quote]Povídka mě také zaujala...:) Škoda, že nemám takového kolegu. U nás je to bohužel spíš ženský kolektiv.
m., (30. 01. 2013 07:31) Reagovat
Moní, tak nemusí jít o kolegu. Já si krásně hrahu s wevibe se svým partnerem, nebo spíš on si hraje a já si to vychutnávám. Baví nás hry s různými erotickými pomůckami a s wevibe je to fakt super.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © WeVibe 3
Kontakty