Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Blíže k We-Vibe 3

Blíže k We-Vibe 3

We VIbe 3 ve stojánkuA jak si s vibrátorem We-Vibe 3 užívat? Co vám nabízí? Záleží jen na vás, co od něj budete požadovat. Jeho zahnutý tvar vám umožní zároveň dráždit klitoris i vagínu. Mnohé ženy zbožňují dvojí dráždění a přivádí je to k úžasným orgasmům.

Máte rádi anální dráždění? I to vám flexibilní vibrátor We-Vibe 3 dopřeje. Opět můžete přistoupit k dvojímu dráždění. Budete zároveň dráždit svůj análek i vagínu. Díky tvaru vibrátoru lze také velmi dobře stimulovat bod G.

We-Vibe 3 je vhodný pro masturbaci ve chvilkách vaší samoty, ale lze ho použít také při milostné předehře, ale i při samotném sexu.

Využití We-Vibe 3 je obrovské. Určitě i vy najdete způsob jak si nového vibrátoru maximálně užít.

 

 

 


Erotická povídka : We-Vibe s kolegou

 

Ležela jsem na posteli a přemýšlela. Můj mozek mě prostě nechtěl nechat usnout. Pořád mě nutil myslet na můj nový luxusní vibrátor We-vibe. Natáhla jsem ruku k zásuvce, ve které je ukrytý. Potmě jsem ho nahmatala a vytáhla z ozdobného pytlíčku. Chvilku jsem ho láskyplně otáčela v dlani. Můj nejlepší přítel a zároveň nebezpečná závislost. Vybrala jsem si svůj oblíbený pulzní program, zasunula ho do své kundičky a oddala jsem se příjemným pocitům. Po orgasmu jsem zcela vyčerpaná usnula.

Ráno mě probudilo bláznivé zvonění prokládané klepáním na dveře mého bytu. Zmatená a ospalá jsem otevřela dveře. Za nimi mě čekal starostlivý pohled mého kolegy z práce. V tu chvíli se mi rozjasnilo. Dnes je pondělí, zapomněla jsme si nařídit budík a zaspala jsem. S tímhle kolegou chodím do práce každý den, vždy se potkáme na zastávce. Vysvětloval mi, že mu bylo divné, že mě tam neviděl, tak se chtěl přesvědčit, jestli jsem v pořádku. Pozvala jsem ho dál. Beztak už stejně oba přijdeme pozdě. Postavila jsem před něj šálek kávy a s omluvou jsem odběhla do koupelny, abych se dala trochu do pořádku. Když jsem se vrátila, u stolu neseděl. Stál ve dveřích mojí ložnice a upíral pohled na fialový We-vibe, ležící na posteli.

„Vyrušil jsem tě?“ Zeptal se. Najednou se na mě díval divoce a hladově. Chtěla jsem hned vibrátor schovat, ale byl rychlejší. Vzal ho do ruky.

„Počkej, dej mi ho.“ Zaprosila jsem.

„Kam?“ Zeptal se provokativně. Zrudla jsem.

„Vrať mi ho, prosím.“ Rukou zajel pod dlouhé tričko, ve kterém jsem spala, chytil mě kolem pasu a přitiskl si mě k sobě. Druhou rukou neomylně našel vchod do mé lasturky a zasunul mi dovnitř můj We-Vibe. Překvapeně jsem zasténala. Chtěla jsem ho odstrčit, ale když zapnul vibrace a současně začal dlaněmi drtit moje kozičky, přestala jsem klást jakýkoliv odpor. Přesunuli jsme se na postel. Svlékl se a lehl si vedle mě. Znovu se začal věnovat mým kozičkám, dole za něj odváděl práci můj We-vibe. Po chvilce si prstem zkontroloval, jestli jsem dostatečně vlhká. Zřejmě usoudil, že ano – něžně do mě vnikl. Jeho chlouba se k vibrátorku sotva vešla. Pomaloučku mě šoustal a já jsem si užívala pocit naprostého naplnění a současně vibrací na klitorisu. Prožili jsme spolu nádherný orgasmus.

Od té doby se scházíme často a stále objevujeme nové možnosti našeho fialového společníka.


Diskuse (30 komentářů)

Michel, (19. 02. 2013 11:22) Reagovat
[quote name="m."]Moní, tak nemusí jít o kolegu. Já si krásně hrahu s wevibe se svým partnerem, nebo spíš on si hraje a já si to vychutnávám. Baví nás hry s různými erotickými pomůckami a s wevibe je to fakt super.[/quote]Já dřív používala erotické pomůcky jen bez partnera, ale nedávno jsme také objevili, jak je zpříjemní sexuální předehru. Partnera hrozně moc baví hrát se mnou prostřednictvím vibrátoru. Vždycky mu z toho stojí a nenažhaví to jen jeho, ale i mě.
Krisstý, (26. 03. 2013 07:50) Reagovat
Tak můj přítel by asi dobrovolně vibrátor do ruky nevzal, ale nevadí. Používám ho, když přítel u toho není a s ním si zase užívám sexu. Vyhovuje mi to tak.:)
Jája, (27. 03. 2013 08:21) Reagovat
Můj přítel se ze začátku také netvářil, ale překonali jsme to a dnes si rádi hrajeme s různými pomůckami.
Líba, (09. 04. 2013 17:08) Reagovat
[quote name="Jája"]Můj přítel se ze začátku také netvářil, ale překonali jsme to a dnes si rádi hrajeme s různými pomůckami.[/quote]U nás to bylo naopak. Partner občas mluvil o erotických pomůckách, ale já jsem si říkala, že to není nutné. že je nepotřebujeme. Ne že bych to odsuzovala a měla předsudky, jen jsem to nepovažovala za nutné. Ale pak jsme zkusili a od té doby je sem tam používáme. Baví na to oba.
Anna, (19. 04. 2013 05:42) Reagovat
Uvažuju také o nějaké nové erotické hračce. Mám doma venušiny kuličky, ale už hodně dlouho. Ani je už nepoužívám. Teď, když na to koukám, tak je hodně různých zajímavých pomůcek.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © WeVibe 3
Kontakty