Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

Od roku 2014 je v prodeji i novější verze We-Vibe 4


V čem je vibrátor We-Vibe 3 jedinečný?

Jde o velmi luxusní vibrátor, který je jedinečný ve svém provedení. Dostanete ho v elegantním kufříku společně s bezdrátovým dálkovým ovládáním a s bezdrátovou nabíječkovou základnou. Umožňuje vám užít si většího prožitku při sexu, milostné předehře i masturbaci. Vibrátor je voděodolný.

 

Jaký je dosah bezdrátového dálkového ovládání vibrátoru?

Dálkové ovládání We-Vibe 3 funguje do vzdálenosti zhruba tří metrů.

 

Jak se ovládá We-Vibe 3?

We-Vibe 3 se ovládá buď tlačítkem přímo na vibrátoru či pomocní nového bezdrátového dálkového ovládání.

 

Lze použít We-Vibe 3 ve vaně či ve sprše?

Ano, We-Vibe je zcela vodotěsný. Můžete si tak naplno užívat vodních radovánek.

 

Co když ztratím nabíječku k We-Vibe 3?

Nabíječku lze dokoupit.

 

Jak dlouho trvá nabíjení Web-Vibe 3?

Vibrátor We-Vibe 3 nabíjejte po dobu 24 hodin před prvním použití. Další nabíjení volte podle nabíječky. Pokud svítí, nabíjení pořád probíhá.

 

Jaké jsou vibrace šesti režimů?

Vibrace We-vibe 3 šesti režimů dělíme na: nízkou rychlost, vysokou rychlost, dráždění, vlnění, pulsování a cha-cha. Vibrace ovládáte tlačítkem pro změnu rychlosti vzorem vibrace. Můžete také vibrace úplně vypnout, a to v jakémkoliv režimu. Stačí jen stisknout a podržet tlačítko po dobu dvou sekund.

 

Zaujal vás nový a ještě úžasný vibrátor We-Vibe 3? Pořiďte si ho. Pro pány je vhodným tipem na dárek pro partnerku. Určitě jí uděláte radost, za kterou vás odmění…


Diskuse (29 komentářů)

ml, (20. 11. 2012 07:44) Reagovat
Vždyť to máte hned nad vámi v těch dotazech od tvůrce textů - dobíječku lze dokoupit.
d.a.r.a., (12. 12. 2012 15:51) Reagovat
[quote name="ml"]Vždyť to máte hned nad vámi v těch dotazech od tvůrce textů - dobíječku lze dokoupit.[/quote]Taky ji potřebuju. Jdu se po ní poohlídnout. Hlavně, že ta možnost dokoupení je. Doufám, že nebude nějak přehnaně drahá. Jinka wevibe je super pomůcka.
sally, (27. 02. 2013 08:15) Reagovat
Jó, s tímhle vibrátorem jsem si užila už dost "příjemných chvilek" a doufám ,že ještě užiju. Je to nejlepší hračka, kterou jsem kdy měla.
Vall, (16. 04. 2013 06:34) Reagovat
[quote name="sally"]Jó, s tímhle vibrátorem jsem si užila už dost "příjemných chvilek" a doufám ,že ještě užiju. Je to nejlepší hračka, kterou jsem kdy měla.[/quote]Tak záleží asi na tom, jaké jste měla. I když, jestli splňuje to, co jsem se o téhle hračce dočetla, tak skutečně asi patří mezi jedny z nejlepších současných erotických pomůcek...
Klára, (22. 05. 2013 06:13) Reagovat
Nějak máme doma v poslední době málo sexu. Nevím, co se stalo, spíše tak nějak plíživě mizí. Už mě to naštvalo, tak jsem si řekla, že si alespoň koupím nějakou pořádně výkonnou erotickou pomůcku. Asi to bude wevibe3.:) Lepší než si hledat milence.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © WeVibe 3
Kontakty