Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

Od roku 2014 je v prodeji i novější verze We-Vibe 4


V čem je vibrátor We-Vibe 3 jedinečný?

Jde o velmi luxusní vibrátor, který je jedinečný ve svém provedení. Dostanete ho v elegantním kufříku společně s bezdrátovým dálkovým ovládáním a s bezdrátovou nabíječkovou základnou. Umožňuje vám užít si většího prožitku při sexu, milostné předehře i masturbaci. Vibrátor je voděodolný.

 

Jaký je dosah bezdrátového dálkového ovládání vibrátoru?

Dálkové ovládání We-Vibe 3 funguje do vzdálenosti zhruba tří metrů.

 

Jak se ovládá We-Vibe 3?

We-Vibe 3 se ovládá buď tlačítkem přímo na vibrátoru či pomocní nového bezdrátového dálkového ovládání.

 

Lze použít We-Vibe 3 ve vaně či ve sprše?

Ano, We-Vibe je zcela vodotěsný. Můžete si tak naplno užívat vodních radovánek.

 

Co když ztratím nabíječku k We-Vibe 3?

Nabíječku lze dokoupit.

 

Jak dlouho trvá nabíjení Web-Vibe 3?

Vibrátor We-Vibe 3 nabíjejte po dobu 24 hodin před prvním použití. Další nabíjení volte podle nabíječky. Pokud svítí, nabíjení pořád probíhá.

 

Jaké jsou vibrace šesti režimů?

Vibrace We-vibe 3 šesti režimů dělíme na: nízkou rychlost, vysokou rychlost, dráždění, vlnění, pulsování a cha-cha. Vibrace ovládáte tlačítkem pro změnu rychlosti vzorem vibrace. Můžete také vibrace úplně vypnout, a to v jakémkoliv režimu. Stačí jen stisknout a podržet tlačítko po dobu dvou sekund.

 

Zaujal vás nový a ještě úžasný vibrátor We-Vibe 3? Pořiďte si ho. Pro pány je vhodným tipem na dárek pro partnerku. Určitě jí uděláte radost, za kterou vás odmění…


Diskuse (29 komentářů)

Týna, (15. 07. 2013 08:52) Reagovat
[quote name="Klára"]Nějak máme doma v poslední době málo sexu. Nevím, co se stalo, spíše tak nějak plíživě mizí. Už mě to naštvalo, tak jsem si řekla, že si alespoň koupím nějakou pořádně výkonnou erotickou pomůcku. Asi to bude wevibe3.:) Lepší než si hledat milence.:)[/quote]Určitě lepší než hledat milence a zkuste do toho zapojit i manžela. Možná erotická pomůcka oživí celkově váš milostný život.:) Hodně lidí to tak má.
Jana, (26. 07. 2013 06:04) Reagovat
Už ho nějakou dobu mám také doma a zatím naprostá spokojenost. Tak hlavně, aby se s ním něco nestalo.:)
Alexandra, (07. 10. 2013 09:00) Reagovat
[quote name="Jana"]Už ho nějakou dobu mám také doma a zatím naprostá spokojenost. Tak hlavně, aby se s ním něco nestalo.:)[/quote]Když s ním člověk zachází tak, jak má, tak se s ním nic nestane. Já už ho mám dost dlouho a pořád šlape jako hodinky - naštěstí a snad dlouho ještě bude.
Nina8, (04. 12. 2013 10:15) Reagovat
Láká mě už delší dobu a prý už je i čtyřka. Tak nevím, jestli 3 nebo 4. Nevím, jestli bych jako ne příliš velký znalec vibrátorů dokázala rozdíl postřehnout. Trojka mi asi bude bohat stačit.:) To se zase s partnerem vyblbneme. :P
Vanda, (13. 02. 2014 12:23) Reagovat
Trojka je super, mám ji doma. Četla jsem o vychytávkách u té čtyřky. Rozhodně asi bude zase někde dál, ale také se přikláním k tomu, že mi zatím trojka stačí.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © WeVibe 3
Kontakty