Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod We-Vibe 3: Novinka, na kterou mnohé ženy čekaly

We-Vibe 3: Novinka, na kterou mnohé ženy čekaly

We-Vibe je považovaný za jeden z nejlepších a nejluxusnějších vibrátorů, které jsou na trhu. Nejdříve přišla jednička, kterou si oblíbily mnohé ženy. I dvojka mnohé dámy rozpálila a začaly být zvědavé, jestli přijde We-Vibe 3 a jak bude vypadat.

Dámy, dočkaly jste se. We-Vibe 3 je tu.

O We-Vibe 3

We-Vibe 3 se představuje. Jak vibrátor charakterizovat a čím se liší od We-Vibe 2? We-Vibe 3 má více energie, pohodlné bezdrátové ovládání, bezdrátovou nabíječku atd. Oceníte i to, že je naprosto tichý a tím pádem i diskrétní. Navíc jeho ohnutý tvar umožňuje jeho vyšší skladnost. Můžete ho u sebe nosit i v malé kabelce.

Dostanou vás i velmi stimulující vibrace vibrátoru WE-Vibe 3. Vibrace jsou úžasné. Můžete si je nastavit podle potřeby. Nevíte, co vás bude stimulovat nejvíce? Nevadí. Experimentujte, hrajte si. Brzy to určitě zjistíte. I vy si najdete své vibrace, které vás úplně odrovnají. Je vám k dispozici šest systémů vibrací.

We-Vibe 3 si zamilujete na první pohled. Mají totiž velmi pěkné barvy a celkově je design okouzlující a zakrátko zjistíte, že nejen design.

Všechny ženy, ale i páry, které milují hrátky ve vaně či ve sprše ocení fakt, že je vibrátor We-Vibe 3 naprosto voděodolný. Užívejte si erotických hrátek podle své libosti.

 


Diskuse (37 komentářů)

Michala, (28. 01. 2013 07:40) Reagovat
[quote name="martina"]U we-vibe se mi už na první pohled líbí barvičky. Vypadá to elegantně. Asi si ho z příští výplaty taky koupím.[/quote]To jo, na první pohled je už vidět, že patří mezi ty luxusní a designově pěkné hračičky. V poslední době jich je stále víc, takže je z čeho vybírat. Já zvažuju wevibe už delší dobu. Poté sem si ale koupila jiný vibrátor, ale teď po něm znovu pokukuju.
Mirek, (31. 01. 2013 09:36) Reagovat
To vypadá na skutečně zajímavou hračku. Rozhodl jsem se, že jí zakoupím partnerce. Tak snad ji udělám radost. Myslím, že si v rámci erotické předehry s partnerkou prostřednictvím této pomůcky pěkně pohraju.
Michel, (18. 02. 2013 11:28) Reagovat
[quote name="PATRICIE"]Já teď o té trojce přemýšlím. Mám doma jen klasického geláka a řekla jsem si, že si udělám radost a koupím si nějakýho fakt luxusního vibrátora a tenhle má všude dobrý reference, tak do něj půjdu. Doufám, že to za ty prachy bude stát za to.[/quote]Také mám tohohle mazlíčka doma - je to úžasná luxusní a univerzální pomůcka, kterou jde použít při masturbaci, hrátkách i sexu.:)
Leni, (21. 02. 2013 08:47) Reagovat
A je k němu nějaký návod, nebo na všechno budu muset přijít sama? Nemyslím teď návod navolení programu atd., ale spíš různé možnosti pro využití. Díky.
July, (15. 03. 2013 06:09) Reagovat
[quote name="Leni"]A je k němu nějaký návod, nebo na všechno budu muset přijít sama? Nemyslím teď návod navolení programu atd., ale spíš různé možnosti pro využití. Díky.[/quote]Nemám ho doma, ale myslím, že člověk moc návod nepotřebuje. Každá si sama přijde na to, jak se jí nejlépe používá. A už to objevování všech možností musí být fajn.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © WeVibe 3
Kontakty