Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod We-Vibe 3: Novinka, na kterou mnohé ženy čekaly

We-Vibe 3: Novinka, na kterou mnohé ženy čekaly

We-Vibe je považovaný za jeden z nejlepších a nejluxusnějších vibrátorů, které jsou na trhu. Nejdříve přišla jednička, kterou si oblíbily mnohé ženy. I dvojka mnohé dámy rozpálila a začaly být zvědavé, jestli přijde We-Vibe 3 a jak bude vypadat.

Dámy, dočkaly jste se. We-Vibe 3 je tu.

O We-Vibe 3

We-Vibe 3 se představuje. Jak vibrátor charakterizovat a čím se liší od We-Vibe 2? We-Vibe 3 má více energie, pohodlné bezdrátové ovládání, bezdrátovou nabíječku atd. Oceníte i to, že je naprosto tichý a tím pádem i diskrétní. Navíc jeho ohnutý tvar umožňuje jeho vyšší skladnost. Můžete ho u sebe nosit i v malé kabelce.

Dostanou vás i velmi stimulující vibrace vibrátoru WE-Vibe 3. Vibrace jsou úžasné. Můžete si je nastavit podle potřeby. Nevíte, co vás bude stimulovat nejvíce? Nevadí. Experimentujte, hrajte si. Brzy to určitě zjistíte. I vy si najdete své vibrace, které vás úplně odrovnají. Je vám k dispozici šest systémů vibrací.

We-Vibe 3 si zamilujete na první pohled. Mají totiž velmi pěkné barvy a celkově je design okouzlující a zakrátko zjistíte, že nejen design.

Všechny ženy, ale i páry, které milují hrátky ve vaně či ve sprše ocení fakt, že je vibrátor We-Vibe 3 naprosto voděodolný. Užívejte si erotických hrátek podle své libosti.

 


Diskuse (37 komentářů)

Líba, (29. 03. 2013 13:13) Reagovat
Podle mě návod k tomu bude. A i tady je to hodně hezky popsané. Co víc by k tomu měl člověk chtít. Já už po tohle modelu pokukuju hodně dlouho. Jsem nerozhodný člověk, ale asi už do něj půjdu....
koli, (23. 04. 2013 13:44) Reagovat
Asi dobrá erotická hračka. Slíbil jsem také přítelkyni vibrátor, tak že bych se plácl přes kapsu?
Daniela, (06. 05. 2013 08:22) Reagovat
[quote name="koli"]Asi dobrá erotická hračka. Slíbil jsem také přítelkyni vibrátor, tak že bych se plácl přes kapsu?[/quote]Určitě bude spokojená.:)
Martin88, (29. 05. 2013 08:13) Reagovat
[quote name="koli"]Asi dobrá erotická hračka. Slíbil jsem také přítelkyni vibrátor, tak že bych se plácl přes kapsu?[/quote]Pomůcka je dobrá i na dráždění partnerky. Takhle ji používáme my a vždycky nás to nabudí hodně. Fakt oba dva. Určitě si to taky budeš užívat.
Alexa, (07. 06. 2013 06:40) Reagovat
Dlouho jsem si říkala, že bych tenhle stroječek chtěla mít doma. Teď jsem si ho objednala, takže moje zvědavost sílí. Mohl by mohl přijít už dneska, ať je příjemnější víkend...:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © WeVibe 3
Kontakty