Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod We-Vibe 3: Novinka, na kterou mnohé ženy čekaly

We-Vibe 3: Novinka, na kterou mnohé ženy čekaly

We-Vibe je považovaný za jeden z nejlepších a nejluxusnějších vibrátorů, které jsou na trhu. Nejdříve přišla jednička, kterou si oblíbily mnohé ženy. I dvojka mnohé dámy rozpálila a začaly být zvědavé, jestli přijde We-Vibe 3 a jak bude vypadat.

Dámy, dočkaly jste se. We-Vibe 3 je tu.

O We-Vibe 3

We-Vibe 3 se představuje. Jak vibrátor charakterizovat a čím se liší od We-Vibe 2? We-Vibe 3 má více energie, pohodlné bezdrátové ovládání, bezdrátovou nabíječku atd. Oceníte i to, že je naprosto tichý a tím pádem i diskrétní. Navíc jeho ohnutý tvar umožňuje jeho vyšší skladnost. Můžete ho u sebe nosit i v malé kabelce.

Dostanou vás i velmi stimulující vibrace vibrátoru WE-Vibe 3. Vibrace jsou úžasné. Můžete si je nastavit podle potřeby. Nevíte, co vás bude stimulovat nejvíce? Nevadí. Experimentujte, hrajte si. Brzy to určitě zjistíte. I vy si najdete své vibrace, které vás úplně odrovnají. Je vám k dispozici šest systémů vibrací.

We-Vibe 3 si zamilujete na první pohled. Mají totiž velmi pěkné barvy a celkově je design okouzlující a zakrátko zjistíte, že nejen design.

Všechny ženy, ale i páry, které milují hrátky ve vaně či ve sprše ocení fakt, že je vibrátor We-Vibe 3 naprosto voděodolný. Užívejte si erotických hrátek podle své libosti.

 


Diskuse (37 komentářů)

Iva, (12. 06. 2012 08:03) Reagovat
Tak samozřejmě, že i levnější vibrátor splní svou základní funkci, ale není nad to se trochu rozmazlit a dopřát si víc. Moje kamarádka si kupuje hodně vibrátorů a vždy těch dražších. To si říkám, že je až skoro zbytečné, že pak už asi nic dalšího na nich není. Nevím...
DENISA, (19. 07. 2012 06:59) Reagovat
Každý si vibrátor vybírá podle svých nastavených parametrů. We-vibe 3 může být fajn vibrátor, ale některým ženám vyhovovat nemusí. Naštěstí je velká nabídka vibrátorů i jiných hraček, takže si každý vybere podle své potřeby.
IVUŠKA, (20. 07. 2012 10:41) Reagovat
Souhlasím, kdyby byl jeden nejlepší vibrátor, tak by se mohl vyrábět jen jeden, a to se netýká jen vibrátorů. Já třeba dávám přednost venušiným kuličkám a pomůckám na anální sex.
ina, (26. 09. 2012 06:15) Reagovat
[quote name="SANDRA"]Jitko, je vidět, že asi s příliš vibrátory zkušenosti nemáš, protože jinak bys tohle nemohla napsat. Mezi vibrátory jsou obrovské rozdíly. Od jednoduchých levných až po ty, které mají nerozmanitější funkce.[/quote]Byla jsem až překvapená, když jsem se začala zajímat. Je jich mraky. Možná až zbytečně moc. Člověk se pak blbě orientuje a dlouho vybírá, ale možná je to jen můj pocit, protože jsem se o ně nijak nezajímala a teď si nedokážu vybrat.
martina, (27. 09. 2012 06:54) Reagovat
U we-vibe se mi už na první pohled líbí barvičky. Vypadá to elegantně. Asi si ho z příští výplaty taky koupím.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © WeVibe 3
Kontakty